Turkcell'den 3GS sahiplerine büyük fırsat

Turkcell'den 3GS sahiplerine büyük fırsat
Turkcell'in yakın zamanda iphone 3GS leri 4S ile değiştirilmesi gündemde mi?

Kontratlı Turkcell iphone 3GS sahipleri kontratlarının bitmesine az zaman kala yeni bir kontrat ile 3GS lerini 4S ile değiştirilmesi gündemde.  Söylentilerin kafalarda bıraktığı en büyük soru Turkcell iade aldığı (yada alacağı) bu kadar 3GS i ne yapacak. Zaten bu soru şimdilik haberin netleşmesindeki en büyük engel.

Kullanıcıların da bu uygulamaya talepleri nasıl olacak bu da başka bir soru işareti. İnsanlar tekrar 2 senelik sözleşme yapmak istemesi bir tarafta diğer tarafta ise sayılamayacak kadar çok yeniliği içersinde barındıran 4S çok cazip duruyor.

Bu soruların cevaplarını çok yakında göreceğiz,

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi