Turkcell Telefon Yedekleme

Turkcell Telefon Yedekleme
Cep telefonunuzu değiştirdiğinizde kara kara düşünmeye gerek yok. Turkcell, müşterilerinin telefon rehberi, SMS, fotoğraf, video, takvim v.b. bilgilerini güvence altına alıyor.

Cep telefonunuz kaybolduğunda veya değiştirmek istediğinizde kara kara düşünmeye gerek kalmadı. Turkcell, tüm Turkcell müşterilerinin telefon rehberi, SMS, fotoğraf, video, takvim ve benzeri bilgilerini "Turkcell Telefon Yedekleme Servisi" ile ücretsiz olarak güvence altına alıyor. Böylece telefonunu kaybeden ya da değiştiren Turkcell’liler, bilgilerini kaybetmemenin rahatlığını yaşıyor.

Turkcell'liler;

  • Telefon rehberini, SMS’lerini, resimlerini, videolarını, takvim ve notlarını güvenle yedekleyebilir, yeni aldıkları telefona bu bilgileri kolaylıkla yükleyebilir,
  • Yedekledikleri kayıtlara, linkinden ulaşabilirler.

Kişiye özel olan ve bir başkası tarafından erişilemeyen Turkcell Telefon yedekleme sistemi; 10.000 telefon numarası, 20 MB’lık fotoğraf ve video, SMS, takvim ve görevler için ise sınırsız saklama kapasitesine sahip.

Turkcell Telefon Yedekleme Servisi’nden yararlanmak için ‘Yedek’ yazıp 2222’ye mesaj göndermek yeterli oluyor. Telefonları bu servisi destekleyenler, gelen linki tıklayarak uygulamayı indirebiliyorlar. Kurulum bittiğinde, tüm bilgileri yedeklemek için ’Yedekle’ seçeneğini; önceden yedeklenen bilgileri yeni telefona aktarmak için ise ’Geri Yükle’ seçeneğini işaretlemek, işlemin tamamlanması için yeterli oluyor.

iPhone Uygulaması çok kullanışlı

App Store üzerinden linkteki son versiyonunu indirebileceğiniz uygulama sayesinde iPhonelarınız ile kolaylıkla verilerinizi yedekleyebilecek ve gerektiği taktirde hızlıca geri yükleyebileceksiniz. 

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi