Tüm zamanların en çok hasılat yapan oyunu

Tüm zamanların en çok hasılat yapan oyunu

1980 Yılında yapılan oyun dünyanın en çok hasılat yapan oyunu olmasının yanında Guinness Rekorlar Kitabı'na giren sayılı oyunlardandır. Pac-man oyununun çılgınlığı dizilerde göndermelere(Scrups), filmlerde repliklere konu oldu hatta google arama sayfasında ki doodlelar için de kullanmış olduğu birkaç oyundan biridir. Pac-man için detaylı söylenecek çok şey var bu konuda detaylı bilgi için wikipedia dan yararlanabilirsiniz.

Pac-man oyununda amaç oyuncunun labirintindeki tüm diskleri yemeğe çalışmasıdır. Tüm labirent bittiği zaman o turu geçebiliyorsunuz. biz tüm  labirenti disk ler için gezerken  labirentte bizim  yemk için küçük canavarlar dan da kaçmak gerekli. Byük diskleri aldığımız zaman bizi yemeye çalışan canavarlar renk değiştiriyorlar. Canavarlar mavi olduklarında onlar değil biz onları yiyebiliyoruz. Ayrıca hırs yapıp maksimum puanı almak istiyorsanız labirentte rasgele çıkan meyveleri kaçırmamalısınız.

Görsel ve müzik anlamında anlamda gerçekten vasatın altında olan bu oyunun en güzel özellikleri yine  görselliği ve müzikleri. Dikkat Bu basit ama nostaljik oyun  bağımlılık yaratabilir. 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi