Tüm kravat bağlama teknikleride cepte

Tüm kravat bağlama teknikleride cepte

Bazı insanlar kravat bağlamayı beceremezler bazı insanlar ise tarzları gereği birden fazla kravat bağlama tekniği bilir. How to tie a tie ise dünyada kullanılan tüm kravat bağlama tekniklerinin detaylı anlatıldığı bir uygulama. Bildiğiniz üzere kravat bağlama teknikleri için en önemli şeylerden biri üçgen şekli ve üçgenin sıkılık şekli. Uygulamanın ücretsiz versiyonunda 11 farklı kravat bağlama şekli var. Eğer sürümü tam sürüm yaparsanız 9 yeni bağlama tekniği daha elde ediyorsunuz. Bu yeni bağlama tekniklerinden ise en çok dikkat çeken 2 tanesinin papyon bağlama tekniği olması.

Kravatların anlatım şekli ise görsel olarak çok kaliteli olmasada anlaşılabilirliği net olduğu için rahat bir şekilde uygulamadan yararlanabilirsiniz. Ayrıca kravatların bağlanma yöntemlerine göre zorluk, kullanım alanları gibi kısa kısa kravat bağlama türlerine göre özet vermeleri çok güzel bir avantaj. Uygulamanın tek kötü yanı ise uygulamanın tamamen ingilizce olması.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi