Tüm dünya bu telefonun peşinde!

Tüm dünya bu telefonun peşinde!
G.Koreli teknoloji devi Samsung, yeni piyasaya süreceği cep telefonu Galaxy S4 için siparişlere yetişemediğini açıkladı. Şirketin bu açıklaması, "Her şirketin derdi böyle olsa" dedirtti.

Dünyanın dört bir yanında birçok şirket ürettiği mallara alıcı bulmaya çalışıyor, ancak G.Koreli teknoloji devi Samsung'un derdi bambaşka.

 

Samsung, yeni ürettiği ve piyasaya sürdüğü Samsung Galaxy S4 cep telefonuna gelen yoğun talebi üretim aşamasında karşılayamamaktan şikayetçi.

 

Şirket bugün yaptığı açıklamayla, telefonun lansmanı öncesinde gelen talebi karşılamakta yetersiz kalabileceğini doğruladı.

 

Samsung'un S4 lansmanı sonrasında ABD piyasasında Apple'ın tahtını elinden alma ihtimali bulunduğu konuşuluyor.

 

Samsung Mobil Pazarlama Grubu Başkanı Lee Don Joo, "Beklentilerimizin çok üzerinde bir ön sipariş ile karşı karşıyayız. Dünyanın dört bir yanından sipariş yağıyor.

 

Bu başlangıç, bize Galaxy S3'ün üzerinde bir satışa ulaşabileceğimiz yönünde umut veriyor" dedi.

 

Şirketten yapılan resmi açıklamada ise "Beklentilerin çok üzerine çıkan küresel talep nedeniyle S4 için çıkış arzı sınırlanabilir. Ancak çok kısa bir süre içinde tüm talebi karşılayacak nitelikte üretim gerçekleştirilecek" ifadeleri kullanıldı.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi