Tüm ayarlar tek yerde!

Tüm ayarlar tek yerde!
PC'nizin durumunu görmek ve Windows 8'in ince ayarlarını bir araya toplamak, sadece bu aracın işi!

Windows 8'e yükselten her geçen gün büyüyen azınlık içerisindeyseniz ve onun tüm seçeneklerini bir araya getirecek bir yazılım arıyorsanız, EnhanceMy8'i denemelisiniz.

 

 

Herhangi bir değişiklik yapmadan önce bir sistem geri yükleme noktası oluşturan EnhanceMy8, şu an çalışan işlemleri tanımanıza, Windows 8'in çeşitli ayarlarını ve işlevlerini kapatıp açmanıza izin veriyor. Uygulamadaki ince ayar araçlarını kullanmasanız bile, ana ekranında PC'niz ve bileşenleriyle ilgili birçok faydalı bilgi görüntüleyebiliyorsunuz.

 

 

EnhanceMy8, diğer Windows ayarlama araçlarında olduğu gibi Windows'un kendi işlevlerine kısayollar da içeriyor. Örneğin Windows'un Disk Temizleme ve Disk Birleştirme araçlarını tek tıklamayla çalıştırabiliyorsunuz. Uygulamanın ücretli ve bazı özellikleri kısıtlı ücretsiz iki sürümü bulunuyor.

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi