TTNET Mobil Müzik ile her yerden müzik dinle!

TTNET Mobil Müzik ile her yerden müzik dinle!
TTNET’in yeni Mobil Müzik uygulaması ile her yerden müzik dinle!

AppStore'da IPAD uygulamaları arasında ilk 25'e kadar yükselen “TTNET Mobil Müzik" uygulamasında IOS 5 ile gelen "Multitasking" özelliği ile uygulamadan çıksanız bile şarkıları dinleyebiliyorsunuz...

“TTNET Mobil Müzik” uygulaması ile abonelik ücreti ödemeden;
  • 3 milyon yerli ve yabancı şarkı dinleyebilir,
  • Favori müzik listeleri oluşturabilir,
  • Oluşturduğunuz müzik listelerine web’den de erişebilir,
  • Albüm, haber ve etkinlikleri Facebook ve Twitter hesabınız ile herkesle paylaşabilirsiniz.
 
TTNET Mobil Müzik Uygulamasını Hangi Cihazlarda, Nasıl Kullanabilirim?
TTNET Mobil Müzik uygulamasını iPhone, iPad, iPod Touch ve Motorola Xoom cihazlarınıza indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 
TTNET Mobil Müzik uygulamasına varsa mevcut TTNET Müzik (TTNET Tek Şifre) kullanıcı adı ve şifreniz ile, yoksa uygulama içerisindeki “Yeni Üye” bölümünden ücretsiz kayıt olarak giriş yapabilirsiniz. 
* TTNET Müzik iPhone ve iPad uygulamaları 31.03.2012’e kadar ücretsiz! 
 

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi