Tower Bloxx

Tower Bloxx

Nokia telefonlarda java oyunları oynayanlar bu oyunu hatırlayacaktır.

Bir şehir kurmaya çalışıyorsunuz. ilk önce 10 katlı binaları yapmaya başlayarak şehrinizdeki popülasyanu arttırmaya başlayın. Blokları tam üst üstde koyduğunuzda puanlarınnız x2, x3 şeklinde artıyor amacınız maksimum populasyonlu binalar yapmak.

10 katlı bloklardan sonra 20 katlı ve daha sonra 30 katlı son olarakta 50 katlı bloklar yapmaya başlayacaksınız. 

10 katlı blokları her yere koyabiliyorsunuz. 20 katlı blok için mutlaka 10 katlı bir blogunyanına koymalaısınız. 30 katlı blok için yan komşularınız mutlaka bir 10 ve bir 20 olmalı. 50 katlı blok içinde aynı kural geçerli komşu bloklarımız sırasıyla 1 10 katlı bir 20 katlı ve 1 30 katlı olmak zorunda.

Her blok için belirli popülasyonların üzerine çıktığınızda farklı çatı katları ödülleri alacaksınız. 

Oyunu buradan indirebilirsiniz

 

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi