Toshiba nefes kesen yeni modellerini tanıttı!

Toshiba nefes kesen yeni modellerini tanıttı!
TNB A.Ş. dün düzenlediği “Toshiba SpotOn” basın etkinliğinde, kullanıcıların bakış açılarını değiştirecek, en yeni, en iddialı Toshiba Tv, Notebook ve tablet modellerini tanıttı.

Etkinlikte tanıtılan Toshiba’nın rakipsiz yeni 2’sibir arada ultrabook tablet modeli Portégé Z10t; hem kurumsal kullanımda hem de sosyal aktivitelerde benzersiz bir esneklik sağlayarak dizüstü bilgisayarın ve tabletin yenilikçi bir kombinasyonu olarak geliyor; kullanım amacınıza göre ister tablet isterseniz klavyeli olarak ultrabook formunda kullanılabiliyor.

 

Yeni Pnotebook serisi ise, sahip olduğu Ultra HD desteği ile, UHD içerikleri PC’den dönüştürerek yeni Toshiba L9 serisi gibi UHD özellikli televizyonlara aktarabiliyor; böylece kullanıcılar, orijinal olarak Full HD çözünürlüğün dört katı çözünürlüğe sahip UHD formatında yaratılan en yeni nesil görüntüler ve bilgisayar oyunlarının keyfine varabiliyorlar. Notebook üzerinde UHD kayıtlı fotoğraf ve videolar da tam parlaklıklarında görüntülenebiliyor.

 

İnce ve modern tasarımıyla seçkin alüminyum görünüme sahip Toshiba S notebook serisi ile gelişmiş multimedya, ses özellikleri ve HD ekran sunarken; L serisi ise en yeni bilgisayar teknolojisi, multimedya ve ince modern tasarımda gelişmiş eğlence özelliklerini sunuyor.

 

Toshiba, 3 yeni Excite Tablet serisi ile tablet pazarındaki iddiasını ortaya koyuyor;

 

ExcitePure ile tasarım ve kolay kullanım unsurlarını biraya getiren Toshiba, daha profesyonel kullanım için yüksek çözünürlüklü retina ekran özelliğine sahip, Harman kardon ses sistemi ile donatılmış

 

ExcitePro ve digitizer kalem ile hassas yazmaözellikli Excite Pen ile farklı kullanıcıların bir tabletten beklediklerinin çok daha fazlasını sunuyor.

 

TV segmentinde ise yeni 2. Jenerasyon yeni UHD L9 TV serisi ile TV izleme alışkanlıklarını yeniden tanımlayan Toshiba, tüketiciye farklı ekran seçenekleri sunuyor. CloudTV özellikli yeni modelleriyle de Toshiba akıllı TV segmentini bir üst seviyeye taşıyor.

 

Günümüzün dijital yaşam tarzını bütünleyen geniş dokunmatikekranlı yeni Toshiba All-in-One PC modelleri, tüm çözümleri tek bir cihazda sunarken; Qosmio X70, beklentisi yüksek kullanıcılar için hız, performans,gelişmiş grafikler ve ses kalitesini geniş bağlantı özellikleriyle birleştiriyor. 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi