Tooncamera ile fotoğraflar çizgifilm tadında

Tooncamera ile fotoğraflar çizgifilm tadında

Son zamanlarda fotoğraflar üzerinde profesyonel değişiklikleri cebimizde yapmak doğallaştı. Bu programların içerisinde çok çeşitlileri olmasına rağmen techcekirdek ekibinin gözünden kaçmayan bir uygulama bugünümüzün konusu.

Toon camera yaptığınız çekimleri veya hazır olarak çektiğiniz fotoğraflar üzerinde oynamalar ile fotoğrafı çizgifilm tadına getiriyor. Tabii çizgi film denince çok çeşitlileri var farklı çizim seçenekleri ile 9 kısa çizgi filmin birleşmesiydi. Bu uygulama bu türlerden birine yakın bir şekilde yapabiliyor veya resimin karakalem de yapabiliyor. Siz fotoğrafı çekin sonra düzeltmeler ile detaylandırabilirsiniz. 

Program çok basit kullanımı ve özellikleri çok detaylı değil iphone ile 2 kamera ile de çekim yapabiliyorsunuz. 7 Farklı çizgifilm şeklinde çekim yapabilirken çektiğiniz fotoğrafın 3 şekilde bulandırabiliyorsunuz. Kısaca bir çizgi-foto elde etmek için 21 seçeneğiniz var.

  
 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi