TL simgesini bilgisayara nasıl yüklerim?

TL simgesini bilgisayara nasıl yüklerim?
Yeni TL simgesini bilgisayarınıza tanıtın.

Bugünün en büyük olaylarından biri malüm TL simgesinin seçilmiş olması. Peki bundan sonra mevcut programlarınızda bu simgeyi nasıl kullanacaksınız? Bilgisayarların büyük kısmı iş için kullanıldığından bu gerçekten büyük bir sıkıntı olabilirdi ancak bunun basit bir çözümü var.

TCMB bu konuyla ilgili bütün işletim sistemlerini TL simgesini yükleyebilecekleri bir ortam hazırladı. Bilgisayarınıza TL simgesini yüklemek için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca burada işletim sisteminize göre kurulumu gerçekleştirmeniz için gerekli yönlendirmeleri de bulabilirsiniz.

yeni tl

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi