Tivibu cep mercek altında

Tivibu cep mercek altında

Tivibu uygulamasının reklamlar sayesinde hepimiz ne olduğunu biliyoruz. Televizyondan duyduklarımızla yetinmedik geçtiğimiz aylarda android uygulamasınında çıktığı bu uygulamayı mercek altına almaya karar verdik.

Kafalardaki en büyük soru şu; ben bir çok ücretsiz uygulama ile televizyon seyrederim ne gerek var bu uygulamaya. Açıkçası bu uygulamada size en son önerdiğim şey televizyon izlemeniz. Uygulamanın televizyon kısmı gerçekten çok zayıf zaten olan 6 kanaınl kendi uygulamalarını indirerek izlediğinizde daha iyi görüntü alabildiğiniz kanallar. Peki bu uygulamaya en çok aklınıza gelenin dışında size ne veriyor. 

 

Öncelikle kaçırdığınız dizilerin son 1 hafta içindeki takibi hangi dizi uygulaması olursa olsun o uygulamadan daha iyi görüntüde ve kalitede verdiği kesin. Ardından kafanıza her estiğinde film izlemek için 

iyi seyirler,ücretsiz birçok seçenek var. Eğer çok isterseniz ücretli filmler seçerek elinizde izleyebileceğiniz fimlerin sayısını çok daha fazla arttırabilirsiniz. Eğer rutin yolculuklarda birşeyleri izlemeyi sevenlerdenseniz tivibu sizin ihtiyaçlarınızı karşılar.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi