Terziliğe hevesi olanlara :)

Terziliğe hevesi olanlara :)

Cut buttons adında da anlaşılacağı gibi düğmeleri kesme oyunu. Bir terzi gibi gelen bazı kumaşlara dikilmiş düğmeleri kumaştan ayırma temeline dayanıyor. Oyunun en farklı özelliği makas için iki parmağınızı da kullanıyor olmanız. Normalde bir makas nasıl iki parçanın ayrı ayrı birbirine yakınlaşıp uzaklaşması temeline dayalı. Bu bazıları için zevkli olabilir ama açıkçası beni zorladı.

El koordinasyonu hareketleri sevenlerin bile uzun süre oynayacağı bir oyun olduğunu sanmıyorum. Zevk almadığı için değil kişinin yorulması ile alakalı olduğu için. Oyun hakkında görsel olarak detayı alttaki video dan bulabilirsiniz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi