Teknolojik ekipman almayın!

Teknolojik ekipman almayın!
2012'e yeni girdik ancak sakın kendinizi teknolojik bir ekipmanla ödüllendirmeyin!

2012'nin ilk günleri için kendinize bir akıllı telefon, bilgisayar, tablet ya da başka teknolojik ekipmanlar alma fikriniz varsa hemen bu fikri kafanızdan atın. 2012 CES fuarı önümüzdeki hafta gerçekleşecek, bu fuarı takip etmeden sakın bir şeyler satın almayın.

Daha önceki yazılarımızda 2012 için ultrabook yılı olacak demiştik. Bir ultrabook görmeden sakın taşınabilir bilgisayar satın almayın. Tablet konusunda da daha önceki uyarımız Windows 8 tabletlerin incelenmesi yönündeydi. Microsoft Windows 8 için gerçekten çok çalıştı ve Beta kullanıcıları çok memnun. Windows 8, 8 saniyede açılara Microsoft için bir ilki gerçekleştirdi.

Akıllı telefonlar için de bekleyin, ülkemizde henüz fabrika çıkışı Android 4.0 olan bir cihaz satılmamakta, üstelik Windows 8'de merak konusu olmaya değebilir. Iphone 4S yeni geldi ülkemize, Apple düşünenlere söyleyecek pek sözüm yok. Acele ederek para kaybedebilir ve pişman olabilirsiniz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi