Tek bir kalem pil ile 15 yıl!

Tek bir kalem pil ile 15 yıl!
Tek kalem pille 15 yıl hazır halde sizi bekleyen cep telefonu olur mu diye düşünmeyin.. Oluyormuş!

Değiştirilebilir AA pil ile 10 saat konuşma süresi sunan telefonun pili, kullanılmadığında 15 yıl hayatta kalabiliyor.
SpareOne isimli telefon, acil durumlarda ve doğal afetlerde kullanılmak üzere tasarlanmış ve sadece en temel özelliklere sahip: sayısal tuş takımı, çevirme ve kapatma düğmeleri, temel ses denetimi. Telefonun küçük bir feneri ve yerel yetkilileri otomatik olarak arayan "acil arama" düğmesi de bulunuyor. Computex sergisinde gösterilen telefon, oldukça hafif ve kullanımı oldukça kolay. 75 gram ağırlığındaki telefon, sadece 120x60mm boyutlarında.
Telefon, SIM kartını veya pillerini değiştirmek üzere kolaylıkla açılabiliyor. SpareOne, tek AA Energizer lityum pil ile geliyor ve üreticiye göre diğer piller daha az konuşma ve raf ömrü sağlayabilir. SMS özelliği ve ekranı olmayan cep, bu açığını kapatmak için mesajları otomatik olarak yanıtlıyor ve arama yapılmasını öneriyor

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi