Takdir teşekkür nasıl hesaplanır ?

Takdir teşekkür nasıl hesaplanır ?
Öğrencilerin not hesaplama telaşına çözüm.

Okulların kapanmasına yakın bir çok öğrencide not hesaplama telaşı oldukça fazla oluyor. Acaba takdir mi alacağım yoksa teşekkür mü ya da acaba takdir veya teşekkür alabilecekmiyim soruları kafalarda döner durur.

Akıllı telefon ve tablet uygulamaları artık o kadar çeşitlendiler ki karşılaştığımı her problem için nerdeyse bir akıllı telefon veya tablet uygulaması bulmak mümkü olabiliyor. Bunlarda bir taneside takdir veya teşekkür hesaplamamıza yardımcı olabilecek bir uygulama.

Ders notlarımızı girerek anında ortalamızı ve takdir ya da teşekkür alıp alamayacağımızı öğrenebiliyoruz. Sınıf seçiminizi yapıp varsayılan olarak bir çok ders uygulama içerisine yüklenmiş fakat tüm derslerini yoksa sizinde elle ders ekleyebilmeniz mümkün hale gelmiş.

Kısaca bu uygulama hangi sınıfta olduğunuz bilgisini başşlangıçta girerek mevcut ders kayıtlarını ekrana getiriyor eğer fazladan aldığınız bir ders var ise bu derside uygulamaya ekleyip ortalamayı hesaplatabiliyorsunuz. Karne günü beklemeden takdir mi teşekkür mü alacağınızı hesaplamış oluyorsunuz. Çıkan sonuca göre de karne hediyesi için erken taleplerde bulunmak mümkün :)

Diğer not hesaplamanıza yardımcı olacak uygulamaları burdan bulabilirsiniz.

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi