Symantec'den bulut yatırımı

Symantec'den bulut yatırımı
Symantec, LiveOffice ile bulut bilişime 115 milyon $ yatırım yaptı.

Depolama ve güvenlik çözümleri üreten Symantec bulut bilişimde e-mail arşivleme hizmeti sunan LiveOffice şirketini 115 milyon $ a satın aldığını açıkladı.

1998 yılında kurulan LiveOffice şirketi 20.000 den fazla müşterisi ve günde milyonlarca e-mail işlemi ve koruması yapmakta. Symantec bu satınalma ile müşterilerine mail hesaplarını ister kendi işyerlerinde, ister bulut sistemde isterlerse de hibrid bir yapıda korumalarına imkan sağlamış olacak.

Geleceğin bulut bilişimde olduğunu düşünürsek ve Symantec gibi güvenlik çözümleri üreten bir firmanın bulut bilişime bundan sonra da yatırımları devam edecektir.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi