Super Mario Bros. 2 bu yaz geliyor

Super Mario Bros. 2 bu yaz geliyor
Yeni Super Mario Bros. 2 bu yaz 3DS formatında geliyor.

Nintendo 3DS bir kaç at içinde Mario'nun yeni sürümünü piyasaya sürecek. Nintendo Direct oyunu oluştururken, yönetici Satoru Iwata New Super Mario Bros.'un cep telefonu için de olacağını belirtmişti. Bunun için yazın sonunu beklememiz gerekecek.

2006'dan önceki sürümlerinde olduğu gibi bu yeni oyun da geleneksel Mario tarzını sürdürecek  nitelikte olacak. Oyuncular Mario, Luigi ve diğer favori karakterleri kontrol edebilecek. Düşmanların üstünde zıplayacak, duvarları kıracak ve oyun hakkı toplayacaksınız. Oyunda 3D hareketler de görebilceksiniz, mesela hoplayışını 3 boyutlu şekilde izleyebileceksiniz.

Doğrusu bu oyunu 3D desteği olmadan eski sürümlerinden farklı hale getirmek zor olurdu. Basın açıklamasında oyunun bütün skill level(yetenek düzeyleri) için ulaşılabilir olacağı yazıldı. Yani oyunu oynarken Nintendo'nun hamlelerde yardım eden ve bulmamıza yardımcı olan Super Guide özelliğini de tanıtmış olacaklar. Oyun Ağustos'tan itibaren piyasaya çıkacak.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi