Stupid ninjas

Stupid ninjas

Hem android telefonlarda hemde ios telefonlarda oynayabileceğiniz basit ama zevkli bir oyundan bahsedelim stupid ninjas. Oyun ücretsiz olması ile beraber toplam 3 bölümden oluşuyor her bölümde 60 tane geçmeniz gereken kısım var. Oyunun amacı basit ninjaları türkçe ninja yıldızı olarak bilinen shuriken ile tüm ninjaları kesmek. Oyunun başlangıcında tek ninja hareketi yaparak elinizdeki yıldızı istediğiniz yere atıyorsunuz. Her atışınız ile çıkan yıldız başka bir ninjaya gelirse o ninja ölüyor ve o ninjada bulunan yıldızlar 4 yöne saçılıyor. Aslında sizin yapmanız gereken domino taşlarını nereden devireceğinizi anlayabilmek. Özellikle başları çok zor olamayan oyun tek saplanmayla ölmeyen ninjalar veya manyetik alanlarda gezinen yıldızlar ile yavaş yavaş zorlaşıyor. Birçok basit oyunun ücretli iken bu eğlenceli oyunun ücretsiz olması ise balın yanında kaymak gibi duruyor. Size şimdiden iyi eğlenceler.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi