Stratejik düşünme

Stratejik düşünme
Bu oyun cidden iyi

Bir süredir güzel bir uygulama bulup deneyip size bilgi vermek istiyordum. İngilterenin de en çok indirilen ücretli uygulamasından bahsetmek istiyorum. Oyunumuzun adı A-Breaker, biraz Angry Birds'e benzese de bence daha zevkli bir oyun. Bazı şekilleri (bir gül olabilir,bir arp olabilir) elimizdeki bombayla, topla yok etmeye çalışıyoruz,  %90 altı yok edersek o turu geçemeyiz. Bu benzeri oyunları çok oynadık ne fark var diyenlere haklısınız bende en başta sizin gibi düşünüyorum hatta bu ne biçim oyun dedim tam kapatacakken kendini bir kaç turda sevdirdi oyun eee boşuna  İngiltere'de insanların ücret ödediği uygulamalar (oyun değil) da ilk sıraya çıkmamış. Oyunu oynarken fark ediyorsunuz.Elinizde farklı silahlar var bunları sıra ile kullanıyorsunuz. Bazen bir sonraki bombanızın güçlenmesi için patlayıcı değil mayın özelliğini kullanabilirsiniz. Zaten burada strateji başlıyor acaba doğru kombinasyon nedir?Şu sıralar yeni bir oyun oynamak istiyorsanız bu oyun gerçekten kaçmaz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi