Spider-man

Spider-man

Oyun (Ultimate Spider-Man Total Mayhem) ilk olarak güzel hazırlanmış bir demo ile başlıyor(açıkçası demo beni gaza getirmedi değil :) ) . Oyun spider man in sırayla ünlü kötü karakterleri yenmesine dayanıyor. Tabii onlara gelene kadar rehineler kurtarmanız, normal serseri suçluları dövmeniz , duzarlarda yürümeniz ve binalarda ip kullanmanız gerekiyor. Serserileri döverken hiç zorlanmadan kombo hareketler yapmak çok güzel fakat 30 lu kombodan sonra adamın hala ayağa kalkıp sizi yavaşlatması sinirlerinizi bozabiliyor. Her zaman olmasada serseriler veya büyük kötü karakterler ile savaşırken saldırıyı kısa süreliğine hissederek o an çıkan tuşa basarsanız ekranın yavaşlayarak o saldırıdan nasıl kaçtığınızı izleyebiliyorsunuz. Oyunun ne yazık ki mantık hatalarıda mevcut bir yerde birini kovalamanız gerekiyor. o sıra binaların çatılarında adamlarla dövüşürseniz kovalayamayıp geç kalıyorsunuz. Dövüşmezseniz de ipinizle diğer çatıya geçmek isterseniz de geçemiyorsunuz çünkü zıplayıp ip atmanıza rağmen altınızda kalan serserilere saldırıyorsunuz. Burada mantık biraz uzaklaşıp serserileri yanınıza çekip ip atacağınız noktaya onlardan hızlı gelerek o binadan kaçmanız. Fakat ben bu kadar basit bir düşünce terzını böyle büyük bir markanın(spider-man için konuşuyorum) oyununa yakıştıramıyorum. Büyük patronlar ise gerçekten çok zorluyor ilk oynayışlarda zor olması normal ama bir yerden sonrada sıkmaya başlıyor.

Bu arada kullanabildiğiniz örümcek ağınız kullandıkça artıyor ve full dolu olduğu zaman ip seviyesine dokunarak etrafınızda dönerek herkese birden zarar verebiliyorsunuz.

Eğer hastası değilseniz şiddetle tavsiye ettiğim bir oyun olmadı fakat benim gibi hastasıysanız her türlü güzel oluyor. 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi