Sony'den yeni bir Xperia !

Sony'den yeni bir Xperia !
İnternete sızan bu fotoğraf, yeni bir Sony Xperia habercisi olabilir!

Sony'nin, popüler akıllı telefon serisi Xperia'nın yeni modeli üzerinde çalışmakta olduğundan hiç kimsenin şüphesi yok. Hatta telefonun önümüzdeki ay Barselona'da yapılacak olan Mobile World Congress fuarında tanıtılması bekleniyor. Geçtiğimiz günlerde bir Alman forumunda yayınlanan yukarıdaki fotoğrafın, işte Sony'nin bu yeni telefonu C530X Xperia'ya ait olduğu iddia ediliyor.

 

Telefonun resmi tanıtımına çok az bir süre kaldığını düşünürsek fotoğrafın ve ek bilgilerin erkenden sızan doğru duyumlara dayandığından şüphelenmek için bir neden yok diyebiliriz. Söylentilere bakılırsa, "HuaShan" kod isimli C530X Xperia'da, Android 4.1.2 Jelly Bean yüklü. 1,7 GHz hızında çift çekirdekli Snapdragon S4 Pro MSM8960T işlemciye ve Adreno 320 grafik birimine sahip olacak olan telefonun ekranı 720p çözünürlüğe sahip olacak.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi