Sony yeni oyuncağını tanıttı:HMZ-T2

Sony yeni oyuncağını tanıttı:HMZ-T2
Sony, IFA 2012’de yeni kişisel üç boyut görüntüleyicisi HMZ-T2’yi duyurdu.

Geçen yıl HMZ-T1 adında kişisel 3D görüntüleyiciyi satışa sunan Sony, bu yıl HMZ-T2 modeliyle ziyaretçilerin karşısına çıktı.

 

Dünyanın önde gelen şirketlerinin yeni nesil teknolojik ürünlerini tanıttığı IFA 2012, Berlin'de kullanıcıların yoğun ilgisiyle başladı. Bu şirketler arasında şüphesiz Sony de var. Elektronik devinin son bombası ise, HMZ-T2 oldu.

 

Sony'nin yeni Personal 3D Viewer 3D gözlüğü, bir önceki model olan HMZ-T1'in biraz daha gelişmiş hali. Cihaz, iki adet 0,7 inç OLED ekranıyla, takan kişiye 2D veya 3D olmak üzere geniş ekran görüntüsü sağlıyor.

 

HMZ-T2'nin bir önceki modelden farkı ise cihazın tasarım ve ağırlığında gizli. Sony, T1'deki dahili kulakları çıkarıp onun yerine 5.1 surround ses sistemi yerleştirdi. 330 gram ağırlığa sahip HMZ-T2 bir önceki modelden yüzde 20 daha hafif.

 

Sony'nin, kalite anlamında da HMZ-T2'yi yepyeni özelliklerle donatması bekleniyor. Bu özellikler arasında 24 piksel True Cinema seçeneği ve oyun severler için hazırlanmış Clear oyun modu yer alıyor.

 

Sony’nin yeni üç boyut görüntüleyicisin satış fiyatı ve ne zaman satışa sunulacağı ise henüz belli değil.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi