Sony Xperia E Türkiye'de!

Sony Xperia E Türkiye'de!
Sony'nin yeni "mini" boyutlu cebi Xperia E, Türkiye'de satışa sunuldu!

Sony Mobile Communications’ın geliştirdiği Xperia™ akıllı telefon serisine yeni bir üye daha ekliyor. Xperia serisinin en yeni üyesi Xperia™ E, benzersiz Xperia akıllı telefon deneyimini uygun fiyat ile bir araya getiriyor. Xperia’nın yeni Mini’si Xperia™ E, kompakt tasarımının içine HD ses, veri kullanımı ve batarya gücü yönetimi gibi kullanıcıların beklentilerini fazlasıyla karşılayacak maksimum özellikler sığdırıyor.

 

Şık ve minimal tasarımıyla dikkat çeken yeni Xperia™ E, veri kullanım takip özelliği sayesinde internet trafiğinin kolaylıkla takip edilmesini sağlarken, uzatılmış bekleme modu (Stamina Mod) özelliğiyle de şarj kullanım süresini dört kat arttırıyor. Xperia™ E, kullanıcılara HD ses kalitesi ile her zamankinden daha net telefonla görüşme deneyimi sunuyor. Ayrıca, arka plandaki sesleri engelleyen gürültü engelleme özelliği, kullanıcılarına gürültülü mekânlarda bile rahatlıkla telefonla konuşma imkânı sağlıyor.

 

Stamina Modu ile 4 Kat Arttırılmış Şarj!

Xperia™ E ekranı kapalıyken, Wi-Fi, veri trafiği ve birçok uygulamayı pil ömründen tasarruf etmek amacıyla devre dışı bırakıyor. Öte yandan, arama ve mesajlaşma fonksiyonları normal olarak çalışmaya devam ediyor. Cihazın ekranına dokunduğunuzda ise bekleme modu devre dışı kalarak tüm fonksiyonlar yeniden normale dönüyor.

 

XLOUDTM ses teknolojisine sahip “WALKMAN®” uygulaması, 3D surround ses sistemi ve manuel ekolayzır özellikleri ile üstün bir ses kalitesi sunan Xperia™ E ile kullanıcılar, kablosuz DLNA bağlantısıyla televizyon, tablet bilgisayar ve PC ortamından istenilen içeriği kolaylıkla görüntüleyip, paylaşabiliyor.

 

Android 4.1 Jelly Bean güncellemesiyle Xperia™ E siyah ve beyaz renk alternatifleriyle tüm cep telefonu satış noktalarında kullanıcıların beğenisine sunuldu. 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi