Sony PS Vita Türkiye'de satışta.

Sony PS Vita Türkiye'de satışta.
PS Vita Türkiye’de satışa sunuldu ve 3G hizmet sağlayıcısı Vodafone oldu.

Sony'nin merakla beklenen mobil video oyun konsolu PS Vita, 22 Şubat itibariyle tüm dünyada ve Türkiye'de satışa sunuldu. Sony, Japonya'nın ardından tüm Avrupa ve Türkiye'de PS Vita'yı satışa sundu.

PS Vita, Sony'nin PlayStation platformunu mobil hale getiren, dört çekirdekli işlemcili bir çılgın. Çift dokunmatik ekranı ile birlikte benzersiz bir oyun deneyimi yaşatıyor. PS Vita'nın Wi-Fi modeline 799 TL, 3G+Wi-Fi modeline ise 959 TL ücret ödeyerek sahip olabiliyorsunuz. Yanında ekstra olarak bir oyun ve hafıza kartı satın almanızı da gerekli tabiki. 

Vodafone’dan konsola özel tarife

Sony PlayStation Vita sahipleri, 4,5 TL’den başlayan fiyatlarla Vodafone 3G bağlantısını ürünlerine dahil edebilecekler. Ayrıca Vodafone Cep Merkezlerinden PlayStation Vita’yı veya data paketini satın alan oyun severlere 95 TL değerindeki “WipeOut 2048” oyunu hediye olarak verilecek. Vodafone Cep Merkezlerinden PS Vita satın almak isteyenler ise 24 ay kontratla 1 GB internet bağlantısı dahil ayda 59 TL, 4 GB internet bağlantısıyla birlikte ayda 69 TL’ye satın alınabilecek. 

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi