Sony Ericsson'dan 'Super Phone'

Sony Ericsson'dan 'Super Phone'
2011 biterken Sony Ericsson'dan sızan 'Super Phone' haberi

Sony daha önce Ericsson'dan ayrılacağını duyurmuştu. O günden beri bu markadan yeni bir cihaz için haber çıkmıyordu. Tam 2011 biterken Sony Ericsson'dan gelen yeni telefon bir high-end cihaz haberi var.

Çok yakın zamanda 2012 Ocak sonlarına doğru satışa çıkarmayı planladıkları LT28at modeli, ciddi donanımlarla birlikte gelecek. 13 MP kamera, 4.55 inch 720p 'Reality Display' ekran, u modeli markanın ürettiği telefonlar arasında en üste çıkaraktır.

Satış tarhiyle ilgili kesin bir bilgi olmamasına rağmen tahminler 2012 Ocak CES'inin bizlere 'Super Phone' tanımını göstereceği yönünde.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi