Sony akıllı saat ve phableti tanıttı!

Sony akıllı saat ve phableti tanıttı!
Sony, merakla beklene iki yeni ürününü tanıttı.

Sony, merakla beklene iki yeni ürününü tanıttı. Akıllı telefon ve tablet arasında olan ‘phablet’ sektörüne Xperia Z Ultra ile giriş yapan Sony, aynı zamanda yeni akıllı saati SmartWatch SWS2’yi tanıttı.

 

Japon firmanın yeni ürünü Xperia Z Ultra, 6.4 inç ekran genişliği ile Samsung Note 2 gibi rakiplerinden daha büyük. Bununla beraber 6.5 milimetre kalınlığındaki cihaz Full HD görüntü kalitesi sunuyor. Phablet’in en önemli özelliklerinden biri de su geçirmez oluşu.

 

Firmanın yeni akıllı saati ise telefonunuza gelen aramaları, mesajları, e-posta ve bildirimleri kontrol edebiliyorsunuz. Dokunmatik ekranı bulunan saat alüminyum dış yapıya sahip.

 

Su ve toz geçirmez saat Android işletim sistemi ile uyumlu.

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi