Sonunda göründü!

Sonunda göründü!
Bir süredir üzerinde çok fazla dedikodu yapılan cep telefonu, ilk kez internete bu kadar net sızdı!

Android and Me'nin onayladığı görüntüdeki fotoğraf, LG'nin yeni nesil Nexus akıllı telefonuna ait olabilir. Görünümüyle Samsung'un Galaxy Nexus'unu andıran ve bir süredir dedikodusu yapılan telefon, Android pazarına yeni bir hareketlilik getireceğe benziyor.

 

 

Sızan görüntülere bakarsak siyah ön çerçeveye sahip LG Nexus'un arka kapağı, parlak ve alüminyum benzeri bir kaplamadan oluşuyor. Cihaz, bu dizaynıyla, daha önce yayınlanan ve tamamı siyah kaplamaya sahip diğer sızıntı fotoğraflarını da yalanlamış oldu.

 

 

Fotoğraflardan gördüğümüz kadarıyla, LG Nexus, Androdid 4.1 işletim sistemine sahip olacak. Bu da cihazın Android 4.2'yle çıkacağı dedikodularını boşa çıkartabilir.

 

 

LG Nexus'un ayrıca, tıpkı LG Optimus G'de olduğu gibi, 1.5GHz çift çekirdekli Snapdragon S4 Pro işlemci ve 1280×768 4.7 inçlik IPS ekran gibi özelliklerle geleceği konuşuluyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi