Son zamanların hit filminin oyunu

Son zamanların hit filminin oyunu

En çok satanlar listesinde bir kitap olarak'ta uzun süre duran ve şu sıralar sinemalarda oldukça revaçta olan Açlık Oyunları filminin oyunundan bahsetmetmek istiyoruz. Oyun ücretsiz olmasına başta şaşırıyor olsanızda oyunu oynamaya başladığınızda gerek grafik tabanı, gerek hikayesi ile eden ücretsiz olduğunu oldukça net anlıyorsunuz. Oyunda karakterimiz basit bir platformda ilerlerken size uçarak gelen büyük arıları vurmaya çalışıyorsunuz. İlerleyen bölümlerde başka platformlar çıksada aslında temelinde iki katlı bir platformda aşşağı yukarı gidip gelerek size saldıranları yoketmeye veya onların size değmesini engellemekle geçiyor. 

Uygulama daha başarılı olabilirdi hele ki bu kadar reklamı dönen bir film e yakışır olsa daha iyi olurdu. Genede plaform oyunlarını sevenlere zevkli dakikalar geçirecek oyun açıkçası herkese aynı zevki vermeyebilir.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi