Skype kollarını Facebook'a açtı!

Skype kollarını Facebook'a açtı!
Popüler görüntülü görüşme yazılımı Skype yenileniyor. Ancak yeni özelliklerle birlikte çok daha farklı bir Skype karşımızda olacak.

Öncelikle Skype'ın tasarımında ciddi anlamda değişikliğe gidildiğini kaydedelim. Bu tasarım değişikliği yeni özellikleri de barındırıyor üzerinde. Örneğin Facebook veya Microsoft hesabınızla Skype'a girebileceksiniz. Böylece Skype'ı hemen herkes kendi hesaplarıyla kullanabilecek.

 

 

Microsoft'un Skype'ı 8.5 milyar dolara almasının ardından Live Messenger altyapısını Skype'a taşıyan yazılım devi, Skype'ın yeni iOS ve Android sürümünü de ilerleyen haftalarda yayınlayacak.

 

 

Skype, Windows 8'e de geliyor. Bunun için Windows 8'in yayınlandığı tarih olan 26 Ekim'i beklemeniz gerekiyor. Ardından söz konusu uygulamayı indirebilirsiniz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi