Sitemizden 2 güzel oyun daha

Sitemizden 2 güzel oyun daha

Bu hafta sonunda benzer 2 oyundan bahsetmek istiyoruz. Oyununlar düğmesiz olarak oynanıyor ve yukarız doğru zıplama esasına dayanıyor. oyunlar görselliklerinin dışında neredeyse aynılar. İlk oyunumuz JumpPack Oyunda karakteriniz kamuflajı olan bir insan paneller üzerinden sırayla zıplıyorsunuz herhangi bir paneli ıskalarsanız o panel aşşağı düşüyorsunuz ve daha önce zıpladığınız bir panel varsa onlar yerinde olmadığından oyunu kaybediyorsunuz. Bazı panellerin üzerinde yeşil elmasları biriktirerek kamuflajınızı değiştirebilirsiniz. Panellerde bazı özelliklerinizi değiştirecek (daha yukarı zıplama gibi).


 

Diğer oyun ki bu oyun bence daha güzel küçük bi yaratık(ki başka bir şeye benzemiyor :)  bizim ayratık altınlara dokundukça zıplıyor yani ne kadar çok altına dokunursa o kadar yukarı çıkıyor tabii yükseldikçe etrafta bulunan altınlar azalıyor. Bu sırada da yaratığı balon yapan yada jet gibi yukarı sıçratan bir çok güzel özellik var. Oyunumuzun Mega Jump'ın videosu hemen  altta izleyebilirsiniz.2 oyunun en güzel (ve ilginç) yanı hiçbir tuş kullanmadan oyunun oynanması tamamen iphonenızdaki civa mantığına dayanıyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi