Siri 30 milyon iphone sattırdı.

Siri 30 milyon iphone sattırdı.
Çıktığından beri hatalarıyla ya da faydalarıyla hep konuşulan Siri görevini iyi yaptı.

Dördüncü çeyrekte Apple 30 milyon Iphone satacağını hesaplıyor. Daha önceki tahminleri 28 milyon olan Apple bu tahmini geliştirmiş durumda. 4S satışlarının bu kadar büyük olmasından Siri'nin payı büyüktür.

Daha önce Apple hisselerinin borsa değerinin 400 USD civarında oduğunu belirtmiştik. Uzmanlar, Apple'ın bu ivmeli hareketinin sonucu olarak 12 ay sonunda hisse değerlerinin 510 USD'nin üstüne çıkacağı yönünde görüş bildiriyorlar.

Apple'ın bir başka önemli silahı Ipad; bu çeyrekte 12 milyondan fazla Ipad satıldı. Dün Apple New York'ta Dünya'daki en büyük Apple Store'u açtı.

Bütün bunlar Apple'ın Steve Jobs ruhunuyla devam ettiğinin bir göstergesidir.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi