Sinirinizi yatıştırmak için 2 güzel uygulama

Sinirinizi yatıştırmak için 2 güzel uygulama

Tanıtımı yaptığımız iki uygulamada ücretsiz ve oyun olarak tanımlayamayacağımız uygulamalar. Voodoo büyüsü Haiti inanışlarından çıkan bir büyüdür. Bu büyü şekli bugüne kadar bir çok reklama ve sinema filmine konu olmuştur. Voodoo büyüsü büyücünün hazırladığı bir voodoo bebeğinin gerçek hayatta bir insana acı çektirmek için kullanılması ile yapılan bir ritüel. Voodoo inanışında genelde bebeği ateşe yakın gezdirip iğne batırmak olsada bizim tanıtımını yaptığımız Sack dude'da voodoo bebeğine türlü işkenceler yaparak içimizdeki siniri boşaltabilir belki kendimizi biraz deşarj edebiliriz. Uygulama daha önce de söylediğimiz gibi oyun bile sayılmaz çünkü bir amacınız yok yaptığınız tek şey voodoo bebeğine işkence yapmanız.İşkence yaptığınız bebeğin surat ifadesini değiştirebildiğiniz gibi 8 farklı işkence aleti ile işkence yapabilirsiniz. Bunlardan elektrik vermeyi 3 renkte boya fırlatmayı 4 renkte yapabilirsiniz. Voodoo bebeğinize isim vererek işkenceyi  kafanızdaki biri ile eşleştirebilirsiniz. 

Uygulamanın bir benzeri ise Kick the boss. Bu oyunda ise aynı şekilde patronunuza saldırıyorsunuz. Genelde ofis mazemeleri ile başlayan saldırılarınız para ödemeniz durumunda ise saldırdığınız malzemeleriniz değişiyor.

İki uygulamanın da görüntülerini fotoğraf galerimizde bulabilirsiniz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi