Sinemaya girmeden bir göz atmanız gerekiyor.

Sinemaya girmeden bir göz atmanız gerekiyor.

Sinema çoğu kişi için vazgeçilmezi. Bu konuda ise genelde başka insanların görüşleri en büyük eleştirmenlerin bile görüşlerinden öndedir. Dünyanın en büyük sinama sitesi IMDB (Internet Movie DataBase) sinemaya girmeden o film hakkındaki genel puanını görebileceğiniz bir site. Site sadece sinema değil diziler için de puanlama verebiliyor. Puanlama bazen bizim kültürümüze göre puan içermesede açıkçası imdb ye ben puanlama olarak yerli sitelerden daha çok itibar ediyorum.

Site sadece film olarak değil dizi olarak ta çok geniş bir arşive sahip dizilerden oyunculara ve o oyuncuları detaylarına ulaşabiliyorsunuz. 

Size öncelikle uygulamada en yüksek puanı almış 250 yapımı incelemenizi tavsiye ederim. Özellikle eski yapımlarda görsel şölenler olmadan da vay be dedirttiği için bile bu uygulamaya bayılacaksınız. (11 angry man filmini bu site sayesinde tanıdım ve herkesin izlemesi gereken bir film olduğunu düşünüyorum) 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi