Simülatör ile Samsung Galaxy Note'u test edin!

Simülatör ile Samsung Galaxy Note'u test edin!
Eğer Samsung Galaxy Note'u kulllanmak ve test etmek istiyorsanız bu simülatör ile tüm özelliklerini inceleyebilirsiniz...

Hareket halindeyken farklı cihazlar kullanma ihtiyacını minimuma indiren ve mobil deneyimi bambaşka bir boyuta taşıyan Galaxy Note, mobil cihazların birçok özelliklerini akıllı telefon kullanışlılığıyla birleştirerek kullanıma sunma imkanı sağlıyor. Bu harika ürünün tüm özelliklerini görmeniz için Samsung Mobile bir simülatör geliştirdi. Samsung Galaxy Note simülatörü web tarayıcınızdan Galaxy Note özelliklerini ve işlevlerini denemenize olanak sağlıyor. Simülatöre ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Simülatörün sol tarafında seçmeniz için 12 bölüm bulunmaktadır. Herhangi bir bölüm seçtikten sonra o bölümün tüm özelliklerini gerçek bir Galaxy Note kullanıyormuş gibi inceleyebilirsiniz. Normalde parmağınızla veya dokunmatik ekran kalemiyle kullanılan Galaxy Note'u ilgili alanları fareniz ile tıklayarak kullanmış olacaksınız.

Samsung Mobile tarafından hazırlanan bu simülatör satın alma kararı vermeden önce Galaxy Note'u tanımak için güzel bir yoldur. Aynı zamanda yeni akıllı telefon kullanmayı öğrenmek için harika bir uygulamadır. Ayrıca simülatörün sağ üst köşesinde bulunan yazdırma seçeneği ile istediğiniz yerlerin çıktısını da alma imkanınız var.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi