Şimdi de Galaxy S4 Active!

Şimdi de Galaxy S4 Active!
Böyle giderse, yakında kafamızı nereye çevirsek bir Galaxy S4 göreceğiz! İşte son S4 modeli Active.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Android dünyasının bir numarası kabul edilen amiral gemisi Galaxy S4'ün kaymağını sonuna kadar yemekte kararlı. Daha önce açıklanan ve kamera canavarı olması beklenen Galaxy S4 Zoom'un ardından, telefon, şimdi de aktif yaşam tarzlarına sahip doğa tutkunları için bir kez daha baştan tasarlanıyor.

 

Samsung Galaxy S4'ün şimdilik sadece söylenti olan su ve toz geçirmez türevi S4 Active'in adına Bluetooth sertifikasyonu almak için yapılmış bir başvuru dosyasında rastlandı. SamMobile sitesinin haberine göre başvuru dosyasında GT-I9295 kodunu taşıyan cihazla ilgili 1080p çözünürlüğe sahip olması gibi ekstra bir detay da bulunuyor.

 

Şimdiye dek ortaya çıkan haberlere göre, standart Galaxy S4'ün yanına Galaxy S4 mini, Galaxy S4 Zoom ve Galaxy S4 Active de eklenmek üzere. Bakalım Samsung, önümüzdeki günlerde pazara daha kaç farklı Galaxy S4 sürümü sunacak? 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi