Şimdi de Galaxy Core!

Şimdi de Galaxy Core!
Samsung'un, Galaxy S4'e benzeyen ama ucuz cep arayanlara hitap eden yeni Galaxy'si ortaya çıktı!

Samsung'un durmaksızın yeni ceplerle beslediği Galaxy serisi, Rusça bir web sitesine göre yeni bir üyeyi kabul etmek üzere. Bu yeni üyenin ismi ise "Galaxy Core" olacak.

 

HiTech web sitesine göre Galaxy Core, şu an Kore'de üretime başlanmış durumda. Samsung'un daha önce Galaxy S4 mini üzerinde çalıştığını duymuştuk. Benzer biçimde Galaxy Core'un da S4'ün tasarımını esas alacağı iddia ediliyor.

 

Siteye göre Galaxy Core, 4.3 inç'lik bir ekran, 1.2GHz çift çekirdekli işlemci, 768MB RAM, 8GB dahili depolama alanı, 5 megapiksel kamera ve 1.800mAh kapasiteli bir pil ile gelecek. Android 4.1 ile çalışacağı iddia edilen Core, her zaman olduğu gibi Samsung'un TouchWiz kullanıcı arayüzünü kullanacak.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi