SGK hizmet dökümü nasıl alınır?

SGK hizmet dökümü nasıl alınır?
SGK hizmet dökümünü akıllı telefon ve tablet uyglamanız ile rahatça alabilirsiniz.

SGK hizmet sunumu genel müdürlüğü tarafından hazırlanmış SGK hizmet dökümü mobil uygulaması ile kimlik bilgilerini kullanarak 4a hizmet dökümünü sorgulayabiirsiniz. 

İşe girişlerde, kredi çekme zamanında ve diğer bir çok zaman sizden istenen hizmet dökümünü almak için SGK il ve ilçe müdürlüklerine gitmenize gerek kalmadan akıllı telefon ya da tabletiniz ile 4a hizmet dökümünüzü hızlıca alabilirsini. Uygulama Sosyal Sigorta Yazılımları Daire Başkanlığı tarafından hazırlanmış olduğundan dökümlerin geçerliliği ya da doğruluğu hakkında şüphe duymaya gerek yok.

Mobil uygulama marketlerde bulunan diğer SGK dökümü veren uygulamalar kimlik hırsızlığı gibi istenmeyen sonuçlar ortaya çıkarabileceğinden kesinlikle SGK tarafından hazırlanmış SGK hizmet dökümü 4a mobil uygulamasını kullanmanızı tavsiye ederim. 

Uygulamayı Google Play mobil uygulama mağazasından detaylı olarak inceleyebilir ve telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Sosyal Güvenlik kurumunun diğer uygulamalarını da yine Google Play mobil uygulama mağazasında bulabilirsiniz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi