Sevgilisi olmayana 14 Şubat'ta Angry Birds

Sevgilisi olmayana 14 Şubat'ta Angry Birds
14 Şubat'ta Angry Birds Facebook'ta

Tarihin en çok indirilen mobil oyunu Angry Birds 14 Şubat için evde yanlız olacaklarala Facebook'ta buluşacak. Şu ana kadar 700 milyon indirilmeye ulaşan oyun, 14 Şubat itibariyle Facebook'ta oynanabilecek.

Jakarta ve Endonezya'da özel bir tören ile kutlanacak bu etkinlik. Dünya üzerinde 800 milyon Facebook kullanıcısı var ve bunların 41 milyonu Jakarta ve Endonezya'da.

Rovio kanadında tek yenilik bunlardan ibaret değil; Nokia Asha modelleri ve Samsung Smart TV'ler bundan böyle Angry Birds yüklü olarak satılacak. Şirketin 2012 hedefi 1 milyar indirmeyi geçmek.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi