SceneTap

SceneTap
Mekanlardan real-time bilgi alın.

SceneTap gerçekten ilginç bir uygulama. Uygulama hem Android hem de IOS için ücretsiz olarak sunulmakta. SceneTap uygulaması gerçek zamanlı olarak mekanlarda bulunan yüz tanıma sistemi ile sizlere o mekandaki kadın/erkek oranını, kaç kişi olduğunu ve yaş ortalamalarını sunmakta.

 

Uygulamanın mobil kısmında ayrıca güne özel yiyecek, içecek indirimleri, bar, cafe adres ve telefonları da mevcut. Haberler kısmından anlık işletmelerin yayınladıkları ilanlara da ulaşabilirsiniz. Uygulama şu an sadece Amerika'nın bir bölümünde çalışmakta ancak heyecan uyandıracak bir süşünceye benziyor.

 

IOS için tıklayınız.

Android için tıklayınız.

1
2

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi