Samsung'un bombaları ne!

Samsung'un bombaları ne!
Samsung'un son bombaları MWC'de ortaya çıkıyor!

Samsung'un şimdilik gizli tuttuğu 8 inç'lik Galaxy Note 8.0 tableti hakkında dedikodular gelmeye devam ediyor. Son söylentiye göre cihaz, 3 farklı model olarak ortaya çıkacak.

 

Bluetooth SIG'in raporuna göre Galaxy Note 8.0'ın sadece Wi-Fi (GT-N5100), Wi-Fi+3G (GT-5110) ve WiFi + 3G + 4G (GT-N5105) olmak üzere 3 farklı çeşidi olacak. Bu ayın sonundaki Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılması beklenen Galaxy Note 8.0'ın 8 inç'lik 1280x800 çözünürlüklü bir ekrana, dört çekirdekli işlemciye, 5 megapiksel arka kameraya, S-Pen kaleme sahip olması bekleniyor. Bu arada, bahsedilen 3 modelin Avrupa'da da satışa sunulacağı söyleniyor.

 

Yepyeni bir dedikodu ise Samsung'un yeni bir Galaxy Tab 3 serisi planladığı yönünde. Samsung Mobile sitesine giren web tarayıcıları arasında ismi keşfedilen Galaxy Tab 3'ün 3 farklı model ID'sine sahip olduğu söyleniyor. User Agent üst bilgilerinde yer alan verilere göre 7 inç'lik bir cihaz, giriş seviyesi bir tablet olacak.

 

1280x800 çözünürlüğündeki GT-5200'ün ise Galaxy Note 8'e ve iPad mini'ye rakip olabileceği düşünülüyor. Full HD çözünürlüklü GT-P8200 ise 2560x1600 çözünürlüğüyle Nexus 10 ve iPad 4'e rakip olacak.

 

MWC başladığında Samsung'un yeni Galaxy Note tableti ve Galaxy Tab'leri hakkında daha fazla bilgiye sahip olacağız.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi