Samsung'dan Windows 8 sürprizi!

Samsung'dan Windows 8 sürprizi!
Samsung 2012 yılında piyasaya süreceği tabletlerde sürpriz bir karar aldı.

Samsung Galaxy tabletlerinde önümüzdeki yıl Microsoft'un yeni işletim sistemi olan Windows 8'i göreceğiz. Tablet daha önce açıklanan Slate 7 serisi baz alınarak piyasaya sürülecek ve tamamen yeni bir tarz oluşturulacak.

Koreli elektronik şirketi Samsung iki ay önce katıldığı Yapı günü konferansında gelecek yıl piyasaya sürmeyi düşündüğü tabletleri geliştirmek amacıyla Windows 8 sunumlu 5000 tablet dağıtmıştı. Samsung'un pazarlama başkanı Uhm Kyu Ho ekonomi televizyonu "Bloomberg" in online baskısında verdiği röportajda tablet cihazlar hakkında daha açıklayıcı bilgilerde bulundu. Kyu Ho mobil cihazın 11,6 inçlik bir ekrana sahip olduğunu, Intel i3 ve i5 işlemcilerin kullanılacağını ve 4 GB RAM'ın mevcut olacağını belirtti. İki kamerası olacak cihazda WiMAX ve HSPA + da mevcut olacak.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi