Samsung'dan sürpriz duyuru!

Samsung'dan sürpriz duyuru!
Samsung için büyük gün 20 Haziran!

Samsung, 20 Haziran'da karşımıza yeni Galaxy ve ATIV ürünleriyle çıkmaya hazırlanıyor.

 

Londra'da gerçekleştirilecek "Premiere 2013" etkinliğin afişinde yer alan "Galaxy" ve "ATIV" sözcükleri, tanıtımı yapılacak ürünlerin Windows 8'li bir "ekranı dönebilen ve sökülebilen" (convertible) laptop ve Android'li cihazlar olabileceğini gösteriyor. Etkinlikte bir "kamera cep" ile tanışma olasılığımız da var.

 

Görünen o ki Haziran, teknoloji dünyasını meşgul edecek bir ay olacak. Etkinliğin tarihi, Apple'ın yıllık geliştirici konferansı WWDC'nin sadece bir hafta sonrasına denk geliyor. Apple'ın önceki WWDC'lerde önemli yazılımsal ve donanımsal duyurular yaptığı biliniyor. Haziran ayında bizi bekleyen bir diğer önemli etkinlik, Microsoft'un yıllık geliştirici konferansı BUILD. Windows 8.1'in herkese açık önizleme sürümünün bu etkinlikte ortaya çıkması bekleniyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi