Samsung'dan 5.8 inç'lik bir Galaxy devi geliyor!

Samsung'dan 5.8 inç'lik bir Galaxy devi geliyor!
5.8 inç'lik bu dev ne bir telefon, ne de bir tablet!

Dev ekranlı bir telefonla konuşurken garip görünebilirsiniz, ancak büyük ceplerin bir kullanım alanı daha var; filmler ve oyunlar. Samsung'un yeni Galaxy Player üyesi, 5.8 inç'lik dev bir ekranla geliyor.

 

Ana amacı medya oynatma olan cihazın 5.8 inç'lik sürümünün yanı sıra, daha küçük sürümleri de bulunuyor. 5.8 inç'lik Galaxy Player 960x540 çözünürlük sunarken, küçük ekranlı sürümlerden biri olan Galaxy Player 5.0 800x400 çözünürlük sunuyor. 5.8 inç'lik sürümün ne zaman piyasaya sürüleceği ve fiyatı şimdilik bilinmiyor. Cihazın diğer küçük sürümü ise yurtdışında 200 dolar fiyat etiketiyle satışa çıkacak. Bununla birlikte bu fiyat, yine 200 dolara satılan 7 inç'lik Nexus 7 karşısında yüksek gibi görünüyor. Nexus 7, 1280x800 çözünürlüğüne ulaşabiliyor, ancak Galaxy Player 5.8'in depolama alanı daha geniş.

 

Samsung'un yeni Player'ı Android 4.0, 2.500mAh pil, microSD kart slotu, 802.11b/g/n ağ, GPS desteği, ön yüz kamerası ve çeşitli çoklu ortam içerikleriyle geliyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi