Samsung niyeti bozdu!

Samsung niyeti bozdu!
Samsung'un Galaxy S4 ve Note 3 ile geçecek 2013 yılı için öylesine inanılmaz bir planı var.

Samsung için 2012 yılının çok iyi geçtiğine şüphe yok. 2012 yılında 420 milyon adet telefon satan Samsung, 2013'de 390 milyon akıllı telefon ve 120 milyon standart cep telefonu satmayı hedefliyor. Yani şirketin yeni yıl hedefi, 500 milyon barajını da geçip önemli bir başarıya daha imza atabilmek.

 

Bu yılın başlarında Nokia'dan devraldığı "dünyanın en büyük telefon üreticisi" unvanını pekiştirmek isteyen Kore firması, Galaxy S4 ve Galaxy Note 3 gibi kullanıcılar tarafından merakla beklenen yeni modellerine güveniyor. Galaxy S3'le kullanıcıların beğenisini kazanan, Galaxy Note 2 ile bu başarısını iyice perçinleyen ve bunu satışa dönüştürmeyi de bilen Samsung'un bu başarıyı Galaxy S4'le tekrarlamayı umduğu, böylece genel satışlarını arttırarak yarım milyar sınırını aşmak istediği de gelen duyumlar arasında.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi