Samsung Galaxy Tab 2 Türkiye’de!

Samsung Galaxy Tab 2 Türkiye’de!
Türk Telekom'dan 36 aya varan taksitlerle Samsung Galaxy Tab 2

Türkiye'nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom'un avantajlı cihaz kampanyaları devam ediyor. Tüm dünyada büyük ilgi gören Samsung Galaxy Tab 2 Türkiye'de ilk kez sadece Türk Telekom tarafından satışa sunuluyor.

Türk Telekom müşterileri Samsung Galaxy Tab2 tablete ayda 35 TL'den başlayan taksitler ile sahip olabilecek. Teknoloji tutkunlarına ev telefonu faturalarına yansıtılacak 24 veya 36 ay taksit seçenekleri ile "Galaxy Tab 2' sahibi olma ve ücretsiz TTNET Wifi Kablosuz İnternet Hizmetinden faydalanma fırsatı sunan kampanya 31 Aralık 2012'ye kadar sürecek.

Sınırsız TTNET Wifi Kablosuz İnternet Hizmetine ilişkin kullanıcı adı ve parolasını içeren kart  “Galaxy Tab 2” ile birlikte müşterilere verilecek. Sınırsız TTNET Wifi Kablosuz İnternet Hizmetinden faydalanmak isteyenlerin kendilerine verilen kazı kazan kartındaki parola ve şifreyi girip hizmeti aktif hale getirmeleri gerekiyor. Sınırsız TTNET Wifi Kablosuz İnternet Hizmeti aktif hale getirildikten sonra 1 yıl boyunca geçerli olacak.

Samsung Galaxy Tab 2 boyutlarına göre piyasadaki en ince gövdeye sahip olmasının yanı sıra hafifliği ve geniş ekranıyla payasaya giriş yapıyor. Samsung Galaxy Tab 2 sahip olacak Türk Telekom müşterileri yüksek çözünürlüklü eşsiz ekran keskinliğine sahip bu tablet ile yüksek çözünürlüklü filmler, fotoğraflar izleyebilecek ve programları rahatlıkla kullanabilecek.

 Açıklamada, Samsung Galaxy Tab 2'nin özellikleri ise şöyle sıralandı:

  • 10,1 Dokunmatik 1280*800 Ekran
  • 1 Ghz Çift Çekirdek İşlemci
  • 16 GB Dahili Hafıza+MicroSD Kart yuvası
  • 3 MP Arka VGA Ön Kamera
  • Android Ice Cream Sandwich İşletim Sistemi
  • Google Play Store üzerinden binlerce ücretli ve ücretsiz uygulama
  • GPS, Wifi 802,11 b/g/n, BT v3.0
  • 581 gr
  • Full HD Video Oynatma ve Adobe Flash Desteği
  • Önde konumlandırılmış hoparlör ile  yüksek güçlü ses

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi