Samsung Galaxy S3 almadan önce bir kere daha düşünün!

Samsung Galaxy S3 almadan önce bir kere daha düşünün!
Samsung'un yeni ürünü Galaxy S3 Apple ve HTC gibi markalarla yarışırken birde Galaxy S2 ile rekabet etmek zorunda kaldı.

Samsung Galaxy S3 ile S2 modelleri arasındaki donanımsal farklar ve ekran büyüklüğü haricinde sadece NFC teknolojisini desteklemesinden fazla bir fark yok.Yeni çıkan model S3 fiyat olarak çok daha pahalı Türkiyedeki şatış rakamları şöyle;


Samsung i9100 Galaxy S II  yaklaşık  1.150,00 TL

Samsung i9300 Galaxy S III yaklaşık  1.800,00 TL


Samsung S2 şimdiden S3 alacaklara alternatif olmuş durumda. Apple iPhone 4 ve 4S arasındaki donanım farklarının yanı sıra Siri gibi bir teknoloji kullanarak satışlarda 4S in tercih edilebilir olması için fark yaratmıştı.


Samsung marka değeri olarak apple ve HTC ile rekabet içerisinde iken birde kendi eski modelinin kendisine rakip olması satıları etkileyecek gibi gözüküyor. yakın zamanda iPhone 5'in çıkacağınıda düşünürseniz Samsung Galaxy S3 almadan önce biraz beklemelisiniz.


Samsung Galaxy S2 ve Samsung Galaxy S3 arasındaki farklara burradan ulaşabilirsiniz.

http://kiyas.la/cep-telefonu/karsilastir/Samsung-I9300-Galaxy-S-III-vs-Samsung-I9100-Galaxy-S-II

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi