Samsung Galaxy S2 Plus

Samsung Galaxy S2 Plus
Uzun süredir konuşulan Galaxy S2 Plus tanıtıldı.

2011'in başarılı cebi Galaxy S2'nin donanım özelliklerini bir miktar geliştiren Galaxy S2 Plus'ta en çok dikkat çeken yenilikler yazılımsal. Yazılımsal geliştirmeler arasında arkadaşlarınızla fotoğraf paylaşmayı kolaylaştıran "Buddy photo share", Facetag, Face Zoom ve AllShare Play gibi Samsung'un en son içerik hizmetleri bulunuyor.

 

4.3 inç'lik WVGA Super AMOLED Plus ekrana (800 x 480) sahip cihaz, çift çekirdekli 1.2GHz işlemciye, 1GB RAM'e, 8 megapiksel arka yüz ve 2 megapiksel ön yüz kamerasına sahip. 8GB'lık depolama alanına sahip Galaxy S2 Plus, microSD ile 64GB'a kadar genişletilebiliyor.

 

"Sıfır gecikme" işlevi ile yenilenen kamera işlevi, Android 4.1.2 "Jelly Bean" işletim sistemi ve en son Touchwiz Nature UX ile yenilenen Galaxy S2 Plus'ın fiyatı ve piyasaya sürülme tarihi, yakın zamanda açıklanacak.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi