Samsung Galaxy nexus

Samsung Galaxy nexus
Ve Google Android işletim sisteminin son versiyonunu Samsung Galaxy Nexus ile 6. Kasım da satışa sunacak.

Ve Google Android işletim sisteminin son versiyonunu Samsung Galaxy Nexus ile 6. Kasım da satışa sunacak. Ülkemize gelir mi gelmez mi bilinmez ama, donanımı ile mobil cihazlar arasında çok etkili bir yere sahip olacağı belli bu cihazın. Google kendi telefonu üretme macerası nexus one ile başlayıp sonrasında nexus s ve şimdi galaxy nexus. 

Galaxy Nexus u önceki versiyonlarından ayıran en temel özelliği ise yeni Ice Cream ile gelecek olması. Elbette önceki nexus larada güncelleme gelecek fakat güncellemenin ne zaman google sunucularına yüklenip kullanıcılar tarafından yükleneceğine dair kesin bir bilgi yok. Umarım benim gibi ve diğer nexus kullanıcıları çok beklemek zorunda kalmayacaktır. 

Galaxy Nexus donanımından daha ziyade Android in yeni versiyonu çok etkileyici. 

 

http://www.youtube.com/watch?v=-F_ke3rxopc Bu güncelleme ile gerçekten, Android in eksik kalan "allı yüzü" de bence tamamlanmış oldu. 

Sabırsızlıkla önceki nexus cihazlarına gelecek güncellemeyi bekliyorum. :) Ice Cream i kullanmak çok güzel bir deneyim olacağına inanıyorum.

 

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi