Samsung Galaxy Camera Avea’da!

Samsung Galaxy Camera Avea’da!
Samsung'un Android işletim sistemli akıllı kamerası Galaxy Camera, Avea İletişim Merkezleri’nde 1699 TL’ye satışa sunuldu.

Samsung Galaxy Camera, Android Jelly Bean işletim sisteminin güçlü performansıyla fark yaratırken özel profesyonel çekim modları, 21x süper zoom ve fotoğraf rötuş özellikleri ve ücretsiz fotoğraf uygulamaları ile dijital fotoğrafçılıkta profesyonel sonuçlar almaya olanak veriyor. 

 

4.8 inç’lik HD süper net dokunmatik ekrana sahip olan Galaxy Camera’nın 3G ve Wi-Fi ağlarına direk bağlanabilme özelliği; fotoğrafları sosyal ağlarda ve Instagram uygulamasında yayınlamaya imkan sağlıyor.  

 

Bulut kullanımı ile otomatik yedekleme yapan Samsung Galaxy Camera; smart mode teknolojisiyle fotoğrafları detaylı görüntülerle sunarken, bir çok multimedya içeriğin yanı sıra Video Hub, Music Hub ve Game Hub gibi içeriklere de erişim sağlıyor.

 

Samsung Galaxy Camera özellikler  

 

Android 4.1 (Jelly Bean) işletim sistemi

121.2 mm (4.8"), 308 ppi, HD Super net dokunmatik ekran

F2.8, 23 mm, 21x super long optik zoom

128.7 x 70.8 x 19.1 mm boyut, 300g ağırlık

1.4GHz Quad-Core processor işlemci 

MP4 (Video: MPEG4, AVC/H.264, Audio: AAC) Full HD 1920x1080(30fps), video kayıt

8GB + memory slot : micro SDSC, micro SDHC iel 32 GB, micro SDXC ile 64 gb kadar hafıza

HDMI 1.4 bağlantı 

A-GPS, GLONASS

1,650 mAh pil  

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi